Coraz częściej pracodawcy zdają sobie sprawę, że zgrany i zaprzyjaźniony zespół pracownik pracuje lepiej wydajniej oraz po porostu przyjemniej. Dlatego często teraz organizuje się imprezy, wyjazdy integracyjne. Tego typu wyjazdy, spotkania pozytywnie wpływają na samopoczucie pracowników oraz na wydajność i efektywność pracy. W naszej pracy zwykle spędzamy 8 godziny każdego dnia, dlatego tak ważne jest, aby ten czas był spędzony w gronie ludzi, których znamy, z którymi nie mamy oporu rozmawiać, których po prostu lubimy i szanujemy.

Virtual reality jako zabawa integracyjna dla firmy

vr event dla firmDlatego spotkania integracyjne, wigilie firmowe, czy wyjazdu są ważnym elementem życia zawodowego. Często takie spotkania łączą się z pewnymi zdaniami, zabawą, sportem. Bardzo modne teraz  VR event dla firm, wyścigi na torach gokartowych, zabawy na szczeliny, wspólny bilard lub kręgle.  Opcji jest wiele, w zależności więc od wielkości firmy, wieku pracowników lub preferencji można wybrać coś ciekawego, aby wszyscy byli zadowoleni. Takie spotkania pozytywnie też wpływają na relację pracowników z szefem, który na co dzień może nie być stale dostępny. Takie spotkania z pewnością zbliżają ludzi i sprawiaj, że kilka przypadkowych osób łącza wspólne wspomnienia i wspólna zabawa. Spotkanie taki warto również połączyć ze wspólnym posiłkiem, bez wątpienia wspólne jedzenie pozwala lepiej się poznać i pokazuje naszych kolegów z pracy innych świetle. Możemy dowiedzieć się wtedy trochę o życiu prywatnym, o problemach w szkole dzieci naszych kolegów. Dlatego myślę, że spotkania integracyjne oraz spotkania wigilijne są ważne i potrzebne dla pracowników, ale i dla pracodawców.Coraz częściej firmy, jeśli poszukują pracowników w swoich ogłoszeniach chwalą się właśnie organizowaniem spotkań integracyjnych. Widać, więc coraz częściej sami pracownicy dostrzegają zalety tego typu eventów w firmach i chętniej wybierają te właśnie zakłady pracy.

Ja szczególnie dobrze VR event dla firm, w której pracuję. Było to dla mnie całkiem nowe przeżycie, jednak bardzo szybko przypadło mi do gustu i niemal od razu z radością zanurzyłam się w świat rozszerzonej rzeczywistości. Chociaż do tamtej pory nigdy nie miałam styczności z tego typu zabawą to bardzo szybko złapałam bakcyla. I z przyjemnością chodziłam po plaży, wpinałam się po górach, łapałam motyle w rozszerzonej rzeczywistości. A przede wszystkim dzięki temu poznałam nowe ciekawe osoby w mojej firmie i już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania integracyjnego.