Zazwyczaj to mężczyźni zajmują się organizacją odpowiedniego transportu na ceremonię i przyjęcie ślubne. Panie z kolei mają na głowie całą resztę, czyli wybór stylu organizowanej imprezy, kreacji, fryzury, makijażu czy menu. Warto więc, by przyszły pan młody nieco bardziej się wysilił niż jedynie pożyczył od sąsiada czy kolei samochód i go odpowiednio przystroił. Warto tutaj zrobić niespodziankę swojej wybrance i udać się do lokalnej wypożyczalni pojazdów, które w przypadku ślubów mają naprawdę spory wybór nowoczesnych oraz zabytkowych samochodów. Sporo oczywiście zależy od rodzaju i stylu organizowanej imprezy.

Wypożyczenie limuzyny na ślub

tani wynajem limuzyny na ślubWypożyczalnie proponują m.in. nowoczesne samochody sportowe, ekskluzywne auta idealnie pasujące do jakże ważnej uroczystości, czyli dnia ślubu oraz wersje zabytkowe, które z kolei są trafionym wyborem, gdy urządzamy ślub w stylu boho. Jednak największym zainteresowaniem i tak cieszy się klasyka i wybór białej, długiej i eleganckiej limuzyny. Zapewne wiele osób sądzi, że tego rodzaju pojazd będzie sporo kosztował. Nic bardziej mylnego! Niemal każda wypożyczalnia umożliwia narzeczonym tani wynajem limuzyny na ślub. Ważne, aby zarezerwować samochód ze sporym wyprzedzeniem – wtedy mamy pewność, że określony model wraz z szoferem zawiezie nas najpierw do kościoła czy urzędu stanu cywilnego lub w inne miejsce, gdy ślub odbywa się na przykład w plenerze, a potem prosto do restauracji, gdzie odbywa się impreza weselna. Oczywiście dobrze tutaj także pomyśleć o naszych gościach, którzy nie zawsze chcą podróżować własnymi samochodami. Dla takich osób warto zorganizować dodatkowy transport w postaci sporego autokaru lub busa (w zależności od liczby uczestników wesela). Warto takie wydatki uwzględnić w weselnym budżecie, ponieważ są to istotne koszty, które zadecydują o ważności i wyjątkowości organizowanego ślubu.

Przed podjęciem współpracy z jedną z miejscowych wypożyczalni dobrze zapoznać się szczegółowo z proponowaną ofertą i stawkami, a następnie porównać je z innymi salonami. Równie istotne jest sprawdzenie opinii na temat jakości i poziomu obsługi, posiadanej floty pojazdów oraz aparycji zatrudnianych kierowców. To właśnie w dużej mierze od szofera kierującego wynajętym pojazdem zależy, czy transport będzie bezpieczny, komforty i niezapomniany oraz czy umili dzień parze młodej, czy może przeciwnie – zepsuje nastroje. Wiele kwestii trzeba zaplanować i dobrze przemyśleć, niejednokrotnie lepiej zapłacić nieco więcej, aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie według naszych oczekiwań.