Odbywając w praktyki jako kucharz w jednej z firm cateringowych nie myślałem, że aż tak dobrze się rozwinę. Wszystko to było opłacone znacznym wysiłkiem i zaangażowaniem. Na początku byłem tak zwaną pomocą kuchenną, ale szef dostrzegł mój talent. Teraz jestem jednym z najlepszych kucharzy w moim mieście. Stało się tak, ponieważ mój szef mnie wypromował, a swoją sławę zdobyłem głównie na pokazach kulinarnych.

Grill Broil King idealny na pokazy kulinarne

marka broil kingLubiłem te pokazy kulinarne oraz żywienie ludzi na festynach. Brałem udział w szczególnie tych, które organizowane były przez miasto. Na takich pokazach musiałem publicznie pokazać, na co mnie stać. Teraz samodzielnie wykonuję różnego rodzaju dania na pokazy. Ostatnio na przykład brałem udział w targach ogrodniczych i robiłem grilla. Oczywiście nie grillowałem kwiatków, musiałem tylko zadbać o kwestie kulinarną. Ludzie, którzy przyjeżdżali na targi nie mogli być głodni. Jako kucharz polowy musiałem wymyślić jakieś szybkie danie. Pomyślałem o grillowanych kiełbaskach. Już dawno myślałem o tym, żeby kupić sobie urządzenie, dzięki któremu będę mógł wykonywać masowo dania grillowane. Wiedziałem o tym, że Marka Broil King jest ku temu najlepszym rozwiązaniem. Miałem dobrą okazję, żeby kupić właśnie taki grill Broil King, który doskonale nadaje się do pokazów kulinarnych, a także zbiorowego żywienia na festynach i imprezach masowych różnego rodzaju. Zależało mi na wielu kwestiach, bez których nie obyłoby się grillowanie zbiorowe. Przede wszystkim grill Broil King musiał być duży. Nie mogłem sobie pozwolić na małe urządzenie. Na takim to mogłem usmażyć tylko trzy kiełbaski. A ja od razu musiałem postawić na Broil King czterdzieści, a nawet pięćdziesiąt kiełbasek. Duża powierzchnia rusztu sprawiła, że nie miałem z tym problemu. Odrębną kwestią grillowania na broil king było to, że nie mogłem sobie pozwolić na to, aby goście długo oczekiwali na jedzenie. A dzięki gazowemu grillowi Broil King kiełbaski bardzo szybko nabierały temperatury. Było to znaczne ułatwienie dla mojej pracy.

Zainwestowałem właśnie w taki a nie inny grill. Teraz grillowanie jest o wiele łatwiejsze. na broil king grilluje się bardzo sprawnie i dynamicznie. Nie potrzebny mi jest nawet żaden asystent, dlatego warto było zainwestować w odpowiedni sprzęt, a takim sprzętem okazała się dobra marka broil king, która mam nadzieję starczy mi na wiele lat. A pokazów kulinarnych i innych imprez, gdzie będę grillował podejrzewam, że będzie bardzo dużo zleceń.