Prowadzę firmę budowlaną. Ponieważ moja działalność w ostatnich latach dosyć mocno się rozrosła, startuję teraz w przetargach w całym kraju. Ostatnio wygrałem przetarg na budowę stadionu piłkarskiego w Dąbrowie. Wiązało się to z tym, że musiałem wydelegować tam moich pracowników do pracy. Ponieważ Dąbrowa mieści się daleko od siedziby mojej firmy, nie opłacało się, aby codziennie wracali oni do siebie do domu. Stwierdziłem, że o wiele lepszy rozwiązaniem będzie wynajęcie dla nich pokojów pracowniczych w tej okolicy.

Wynająłem tani pokój pracowniczy w motelu

tanie pokoje pracownicze - dąbrowaTeraz musiałem jeszcze znaleźć odpowiedni motel lub hostel, gdzie mógłbym w dobrej cenie wynająć pokoje moim pracownikom. Okazało się, że część z nich, mimo wszystko chce dojeżdżać samodzielnie do pracy bądź znaleźć sobie jakiś prywatny pokój na wynajem, przez co ja potrzebowałem tylko jednego pokoju dla ośmiu pracowników. Poszukiwania odpowiedniego miejsca na nocleg dla nich rozpocząłem od Internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: tanie pokoje pracownicze – dąbrowa, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć motel, który oferował kwatery pracownicze w bardzo dobrej, niskiej, przystępnej cenie. Sam pokój, patrząc na zdjęcia również wydawał się odpowiedni. Przede wszystkim był bardzo przestronny, dzięki czemu każdy pracownik mógł mieć pojedyncze łóżko, a do tego własne biurko. Istniała także możliwość wykupienia śniadań i kolacji dla pracowników, za niewielką dodatkową opłatą. Do takiego ośmioosobowego pokoju przynależała prywatna łazienka oraz dodatkowa toaleta w pokoju. Uznałem, że takie warunki będą odpowiadały moim pracownikom, dlatego zdecydowałem się zarezerwować pokój w tym motelu. Zadzwoniłem na podany na stronie internetowej numer telefonu i zapytałem się o dostępność wybranego pokoju w odpowiednim dla mnie terminów. Na szczęście nie było z tym problemów, dlatego jeszcze tego samego dnia wpłaciłem zaliczkę. Już wkrótce wysłałem budowlańców do pracy w Dąbrowej i po pierwszym dniu zapytałem się, jak im się podoba kwatera.

Okazało się, że jest bardzo dobra i każdy z pracowników jest zadowolony z miejsca, w którym załatwiłem im nocleg. Przede wszystkim pokój jest bardzo duży, a łóżka są wygodne. Nie mniej ważne jest jednak to, że mają bardzo blisko do pracy. Mogą tam iść choćby na piechotę i nie muszę dodatkowo tracić czasu na dojazdy. Byłem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleźć tak dobre miejsce na nocleg, które odpowiada moim pracownikom, a w dodatku było dostępne w bardzo niskiej cenie.