Wiele par latami stara się o dziecko. Gdy przychodzi wyczekiwany moment dwóch kresek na teście ciążowym celebrujemy ten piękny etap w naszym życiu. Ciąża jest niewątpliwie pięknym stanem. Z tygodnia na tydzień dziecko jest coraz większe, a co za tym idzie – brzuch też. Pod koniec ciąży wiele par decyduje się na sesje zdjęciowe. Jest to upamiętnienie tego pięknego stanu. 

Sesje ciążowe na Śląsku

sesja brzuszkowa śląskBardzo często długo wyczekujemy narodzin naszego potomka. Ciąża jest pięknym i błogim stanem. Czas leci nieubłaganie, dlatego warto pod koniec tego etapu zafundować sobie sesje zdjęciową. Jeśli zastanawiamy się nad prezentem dla przyszłej mamy to super rozwiązaniem może okazać się studyjna sesja brzuszkowa – Śląsk jest obszarem, gdzie branża fotograficzna jest bardzo rozwinięta. Mamy więc do wyboru bardzo dużo studiów fotograficznych, jak i samodzielnie działających fotografów. W zależności od pory roku musimy wybrać miejsce takiej sesji. Wiele uroku mają zdjęcia zrobione w plenerze, nad brzegiem jeziora lub na łące. Mając termin pod koniec zimy, ciężko będzie to zorganizować, więc wielu fotografów posiada profesjonalne studia fotograficzne. Wystrój drugiego planu zdjęciowego możemy wybrać samemu, więc jest to całkiem fajne rozwiązanie. Dodatkowo wielu fotografów oferuje również swojego rodzaju garderobę, w której możemy wybrać coś stylowego dla siebie. Możemy zdecydować się na sesję tylko kobiety ciężarnej lub z całą rodziną. Te drugie niewątpliwie są bardzo rozczulające, a pamiątka jaką otrzymamy będzie się świetnie prezentować w rodzinnym albumie, lub na półce. Taką sesję warto zaplanować na trzydziesty siódmy tydzień ciąży, ponieważ później istnieje ryzyko, że nie zdążymy przed porodem. Ceny sesji ciążowej wahają się od stu do pięciuset złotych. Ceny są podane przykładowo, ponieważ wszystko zależy od wyboru oferty w studiu fotograficznym, czyli ilości zdjęć, skorzystania z garderoby i wystroju pomieszczenia. Niezależnie jaka byłaby cena, pamiątka jaka nam po sesji zostanie będzie bezcenna.

Każdy kiedyś przeżył fajne chwile, po których żałował, że nie uwiecznił ich na fotografii. W życiu istnieją najważniejsze momenty. Takimi momentami jest niewątpliwie ciąża i narodzenie dziecka. Takie chwile musimy fotografować, by w przyszłości móc wrócić do przeszłości i pokazywać potomkom piękne momenty ich dorastania. Czas leci nieubłaganie, dlatego pamiątki w naszym życiu są bardzo ważne. Możemy z nich zrobić również piękne ozdoby na ścianę w salonie lub w dziecięcym pokoju wieszając w stylowych ramkach.