Ostatnio bardzo przydało mi się szkolenie BHP, które organizowane było przez firmą zewnętrzną na polecenie naszej działalności. Podczas tego szkolenia dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy. Po pierwsze i warto o tym chyba wspomnieć na samym początku, nigdy nie miałem okazji brać udziału w takich szkoleniach, stąd też byłem dość mocno zdziwiony jeśli chodzi o ich przebieg.

Czym charakteryzuje się dobre szkolenie BHP

firmy bhp łódźStwierdziłem, że może szkolenie wydaje się nużące ze względu na to, że często trwa osiem godzin i na jednym dniu się nie kończy, ale z drugiej strony i moim zdaniem trzeba to wszystko odpowiednio uporządkować. Wiedza na pewno będzie znacznie bardziej systematyczna. Jeśli tylko szkolenie rozłożymy odpowiednio w czasie. Firma od BHP, która przyjechała do nas już po raz kolejny w tym roku powiedziała nam, że nasza firma naprawdę dobrze wypada jeśli chodzi o wiedzę naszych pracowników w tym temacie i nie da się ukryć, że dzięki temu zyskujemy także w oczach klientów. Nie wiem czy wiecie, ale klienci zwracają też dużą uwagę na to, jak pracownicy poruszają się w miejscu pracy, a z racji tego, że pracowaliśmy tuż obok klientów to musieliśmy pokazywać im, że znamy się na bezpieczeństwie w pracy bardzo dobrze i potrafimy się w tym temacie dobrze odnajdywać. Klienci cenią sobie duży profesjonalizm, dlatego też moim zdaniem warto jest zainwestować w takie szkolenie. Jak już mówiłem było to moje pierwsze szkolenie BHP i do ostatniej chwili nie wiedziałem czego mogę się spodziewać. Jednak kiedy przyszedł jeden pracownik firmy i zaprosił nas wszystkich do sali konferencyjnej, gdyż była to największa sala potrafiąca pomieścić nawet kilkanaście osób. Tam przedstawiał nam wszystko po kolei. Oczywiście w pierwszej kolejności dowiedzieliśmy się dokładnie tego czym się zajmuje na co dzień oraz jakie ma kompetencje, aby nas szkolić. Dzięki temu postanowiliśmy faktycznie mu zaufać i uwierzyć, że wiedza, którą posiada jest naprawdę bardzo potrzebna. Jeśli wasza firma również interesuje się takimi szkoleniami to warto postawić na firmy BHP Łódź jest tutaj naprawdę bardzo rozwiniętym miastem.

Taką usługę możecie zrealizować od ręki. Po moim pierwszym szkoleniu BHP postanowiłem oczywiście sprawdzić w domu wiedzę, którą nabyłem po to, aby porównać sobie wiedzę od specjalisty, który do nas przyszedł z tym, co jest w internecie. Oczywiście okazało się, że internauci często nie mają racji i dlatego też tym bardziej uważam, że firmy szkoleniowe działające w BHP mają rację bytu i na pewno będą przedstawiać dokładnie wszystkie te kwestie które są potrzebne.

 

Kategorie: Ochrona