Pojechałam dzisiaj po pracy do galerii, która znajdowała się na obrzeżach miasta. Koleżanka poprosiła mnie jakiś czas temu o pomoc przy urządzaniu wnętrz. Bardzo podobało jej sie moje mieszkanie więc cieszyłam się, ze mogę jej w tym pomóc. Ja interesowałam się wystrojem wnętrz Czytałam sporo na ten temat i oglądałam różne programy w telewizji i chętnie pomagałam w rodzinie czy znajomym kiedy mieli taką potrzebę. Znajoma kupiła sobie mieszkanie do generalnego remontu. Jej tata był budowlańcem i pomagał jej w remoncie. Niestety wszystko się przeciągało bo tata popracował tylko wieczorami ale dzięki temu sporo zaoszczędziła. Dobra ekipa sporo kosztuje więc te pieniądze mogła przeznaczyć na urządzenie wnętrza.

Znajoma zdecydowała się na szyny pcv

szyny pcv w ŚwieciuOstatnio zaproponowałam jej szyny pcv, które tak bardzo podobały jej się u mnie w mieszkaniu. Ona tak samo jak ja ma duże okna na całą ścianę. Dzięki temu mieszkanie jest jasne i przestronne. Niestety widok z okna jest na bloki więc trzeba to okno jakoś elegancko przysłonić. Ja w swoim mieszkaniu mam zamontowane szyny pcv a na nich mam zawieszone piękne firmy na zasłony. Szyny są zasłonięte specjalną osłoną, która również bardzo elegancko wygląda. Przed wyjazdem skorzystałyśmy z wyszukiwarki i wpisałam szyny pcv w Świeciu. Pojawiło się wiele firm a miedzy innymi ta, z której ja także korzystałam. Nie miałam już nigdzie telefonu do osoby, z którą ja się kontaktowałam więc cieszyłam się, że trafiłam na nich w Internecie. Byłam z ich produktów bardzo zadowolona. Firma zapewniała solidne produkty a także montaż i dostawę. Właściwie klient niczym nie musiał się martwić. Umówiliśmy się na spotkanie w firmie. Można dzięki temu obejrzeć różne ekspozycje, które są dostępne u nich i mniej więcej zobaczyć sobie co można wykorzystać w swoim wnętrzu. Takie inspiracje są potrzebne bo człowiek często nie zdaje sobie sprawy jak może fajnie urządzić swoje wnętrze.

Wszystkie pomysły, które zobaczyłyśmy w sklepie bardzo nam się spodobał. Znajoma umówiła się na dokładny pomiar z fachowcem. Przyjechał on do niej z katalogiem kiedy wiedziała jaki wymiar potrzebuje zdecydowała się na nią i od razu zamówiła sobie osłonę. Pomogłam jej w wyborze i sama jestem ciekawa jak będą się jej okna prezentować jak już wszystko będzie zamontowane. Jeśli chodzi o firany i zasłony poleciłam jej swoją krawcową, która jest świetna. Sprawnie wykonuje zamówienia a dodatkowo można u niej na miejscu kupić materiał na firany i zasłony w dobrych cenach. Szyny zostały sprawnie zamontowane a pomieszczenie od razu prezentowało się elegancko.