Odkąd pamiętam, miałam poważne problemy zdrowotne. Od dziecka dokuczały mi dolegliwości gastryczne, moja skóra często była sucha i napięta, w okresie zimowym nieustannie łapałam infekcje. Później doszły do tego wszystkiego zaburzenia hormonalne i kilka chorób autoimmunologicznych. Chodziłam od lekarza do lekarza, którzy tylko zmieniali leki, a gdy te nie działały, rozkładali ręce. Nie dość, że martwiłam się o swój organizm, to jeszcze ciągle coś mi dokuczało- bolał mnie brzuch, zdarzały się opuchlizny.

Dlaczego ozonuję żywność?

ozonator do żywnościW pewnym momencie zaczęłam myśleć, że nic ani nikt nie jest już w stanie mi pomóc. Leki, które tak chętnie przepisywali mi lekarze, pomagały tylko na chwilę. Jednak po czasie wszystkie dolegliwości wracały jak bumerang, a ja żyłam w coraz większym stresie. Pewnego jednak dnia, wpadła mi w ręce książka o wpływie żywienia na zdrowie człowieka. W pozycji znalazły się nawet przykłady osób, które dzięki surowej diecie wyleczyły tak poważne choroby jak nowotwory, cukrzyca, nadciśnienie, otyłość. Stwierdziłam, że warto spróbować, bo nie mam nic do stracenia. Przeszłam na miesiąc na dietę wegańską, z elementami postu. Po tym czasie kupiłam również ozonator do żywności. Już po dwóch tygodniach zaczęłam czuć się o wiele lepiej, a w trakcie trwania diety skór nabrała blasku, włosy przestały wypadać, a ja zgubiłam kilka zbędnych kilogramów. Pojawiła się nieznana dotąd energia i wiara w to, że będzie lepiej. Jednak prawdziwy przełom nastąpił, gdy zdecydowałam się nabyć ozonator do żywności. Dowiedziałam się bowiem, że na problemy hormonalne, kłopoty ze skórą i różne dolegliwości jelitowe, często ma wpływ chemia zawarta w pożywieniu. Miałam natomiast świadomość, że ozon usuwa z produktów spożywczych bakterie, pleśnie, pestycydy i inne szkodliwe środki. Postanowiłam spróbować i w dalszym ciągu obserwować swoje zdrowie. Po dwóch miesiącach zapomniałam o obrzękach na ciele, mój cykl się unormował, nastrój ustabilizował, a ja czułam się tak dobrze, jak nigdy wcześniej.

Moja przygoda ze zdrowym żywieniem, okazała się najlepszą decyzją, jaką podjęłam w życiu. Nie tylko moje samopoczucie niemal natychmiast się poprawiło, gdy tylko wdrożyłam nową dietę, to jeszcze odzyskałam to, o co walczyłam bezskutecznie przez długie lata. Własne zdrowie. W tej podróży niezastąpiony okazał się również ozonator do żywności. Dzięki niemu we własnym domu mogłam poprawić jakość warzyw i owoców. W efekcie pozbywałam się dręczących mnie chorób. Teraz jestem zdrowa i tryskam energią.