Postanowiłam dokonać zmian w swoim życiu. Rozstałam się z partnerem w przyjacielskich relacjach. Obydwoje podjęliśmy taką decyzję. Coś się między nami wypaliło i każdy z nas chciał w życiu czegoś innego. Ja postawiłam w obecnym czasie na karierę. Miałam dobra pracę i chciałam się rozwijać. PO rozstaniu kupiłam sobie mieszkanie w bloku. Było do generalnego remontu. Miałam ograniczony budżet a planowałam porządnie zrobić sobie kuchnie i łazienkę a salon z sypialnią urządzać powolutku.

Luksusowe meble robią wrażenie

luksusowe meble kuchenne na wymiar w gdańskuBrat pomógł mi w remoncie a ze stolarzem zdecydowałam się na wykonanie mebli na wymiar. Uwielbiałam gotować. Nie zawsze miałam dużo czasu na szykowanie wystawnych potraw ale jak tylko mogłam poświęcałam się temu na całego. Zdecydowałam się na luksusowe meble kuchenne na wymiar w gdańsku. Stolarza znalazłam w Internecie. Jego ogłoszenie i projekty bardzo mi się spodobały. Ceny mebli na wymiar były dosyć kosztowne ale specjalnie kupowałam mieszkanie do generalnego remontu żeby móc sobie na to pozwolić. Projekt przygotowany przez niego bardzo mi się spodobał. Kuchnia  w moim mieszkaniu była spora i zależało mi na tym żeby była ustawna. Chciałam żeby przygotowywanie posiłków w niej było proste i przyjemne a także wygodne. Musiałam mieć łatwy dostęp do zlewu, lodówki i piekarnika. Zdecydowałam się na luksusowe meble kuchenne na wymiar w gdańsku ponieważ nie planowała przez dłuższy czas robić kolejnego remontu. Zdawałam sobie sprawę, ze zwykłe meble sklepowe będą tańsze ale ich jakość niestety będzie pozostawiać wiele do życzenia. Stolarz przygotował piękny projekt. Nie wprowadzałam w nim żadnych zmian. Wszystko mi pasowało. Dałam mu zgodę na realizację. W ciągu dwóch tygodni meble były gotowe i zamontowane u mnie w mieszkaniu. Wszystkie sprzęty do siebie pasowały. Byłam wdzięczna mojemu stolarzowi za jego pracę i poświęcenie. Na prawdę starał się i dokładnie wykonywał wszystkie swoje obowiązki. Kiedy mieszkanie było już gotowe zaprosiłam znajomych na imprezkę.

Wszystkim podobała się kuchnia i wiele osób prosiło mnie o namiary na stolarza. Każdy był zdziwiony, że takie luksusowe meble tak mało mnie kosztowały. Wszystkie szafki i półki były bardzo solidnie wykonane. Czas realizacji także był krótki biorąc pod uwagę na ile szafek się zdecydowałam. Byłam bardzo zadowolona z mojej kuchni i chętnie w niej gotowałam, piekłam i spędzałam w niej czas. Stolarz poprosił mnie czy może zamieścić zdjęcia  z mojej kuchni u siebie na stronie firmowej. Często dodawał takie zdjęcia żeby klienci widzieli jego prace. 

Kategorie: Wnętrza