Niekonwencjonalne metody leczenia były w moim domu popularne od zawsze. Poczynając od popularnych programach telewizyjnych ze słynnym rosyjskim bioenergoterapeutą i wyciągniętymi do telewizora rękami, aż poprzez zaprzyjaźnioną bioenergoterapeutkę, do której chodziła moja babcia, mama, aby odnowić życiową energię, wyeliminować wszystkie dolegliwości, aż na jakimś tajemnym specjaliście, który miał mnie wyleczyć z wady wzroku kończąc. I rzeczywiście po jednej sesji wzrok na chwilę mi się poprawił. Sesji u niego jednak już niestety nie kontynuowaliśmy, więc nie wiem, czy był skuteczny.

Polecany bioenergoterapeuta w Warszawie

bioenergoterapeuta - WarszawaDlatego, kiedy pojawiła się u mnie pewna nieuleczalna choroba autoimmunologiczna, postanowiłam wzmocnić konwencjonalną farmakoterapię również metodami niekonwencjonalnymi. Moja choroba nie jest może bardzo groźna, ale dość uciążliwa, wymaga przyjmowania leków już do końca życia. Zaczęłam więc od zmiany diety, bo podobno często niewłaściwa dieta, w tym nietolerancja laktozy i gluteny, może być wyzwalaczem choroby. Moje wyniki się poprawiły, ale wciąż odczuwałam pewne dolegliwości. Postanowiłam się zacząć stosować medytację i wizualizację wyobrażając sobie, jak choroba mnie opuszcza i moje ciało zdrowieje. Trochę było lepiej, ale wciąż nie zupełnie dobrze. Wtedy postanowiłam chwycić ostatnią deskę ratunku i wybrać się do bioenergoterapeuty. Dobry bioenergoterapeuta – Warszawa podobno jest ich pełna, ale z trudem udało mi się znaleźć kogoś polecanego i wydającego się w miarę wiarygodnym. Od razu umówiłam się u niego na sesję bioenergoterapeutyczną. Musiałam na nią dość długo czekać, ale muszę przyznać, że było warto. Dzięki kilku sesjom, za które dość słono zapłaciłam, udało mi się wyeliminować leki z mojego życia. Nie wiem, czy jestem wyleczona, ale w każdym razie w chwili obecnej choroba się nie ujawnia. Jestem przeszczęśliwa i myślę, ze to była naprawdę mądra decyzja, aby skorzystać z usług bioenergoterapeuty. Być może zadziała to na zasadzie samospełniającego się proroctwa, ale wynik jest.

Kiedy inne metody leczenia zawodzą, warto jest skorzystać z usług bioenergoterapeuty Jak dowodzi mój przykład, taka terapia może być naprawdę skuteczna. Nie twierdzę, że zadziała u każdego tak samo, jak u mnie, ale na pewno warto jest spróbować i umówić się przynajmniej na jedną sesję. W końcu człowiek nie ma tutaj nić do stracenia, poza pewną kwotą pieniędzy i odrobiną czasu. Efekty mogą być naprawdę spektakularne i można doznać całkowitego wyleczenia.