Poszukuję ciekawego stroju kąpielowego w większy rozmiarze. Najlepiej, gdyby był to strój jednoczęściowy, trochę zabudowany i w ciemnym kolorze. Preferuję szarość, czerń i brąz. Jeśli natomiast chodzi o wzór, to mogą to być jedynie paski. Pionowe paski bardzo wyszczuplają i są najmodniejsze w tym sezonie. Kiedyś, gdy byłam sporo szczuplejsza, lubiłam nosić ubrania w kropki, groszki i cętki. Nosiłam również jaśniejsze ubrania,jak białe spodnie albo beżowe bluzeczki. Od kilku lat jednak, mój rozmiar znacznie się powiększył.

Zmysłowość ładnych strojów kąpielowych w dużych rozmiarach

ładne stroje kąpielowe w dużych rozmiarachWłaśnie przeglądałam oferty kostiumów kąpielowych, które są dostępne w sklepach online. Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona tym, że w w tym sezonie przede wszystkim królują stroje jednoczęściowe. To bardzo dobra informacja dla osób tak puszystych, jak ja. Stroje jednoczęściowe doskonale tuszują niedoskonałości figury, jej mankamenty. Ja zawsze lepiej czułam się w takim kostiumie, nawet jeśli ważyłam dużo mniej. Bardzo ładne stroje kąpielowe w dużych rozmiarach znalazłam na stronie internetowej sklepu dla pań puszystych. Można tam już kupić świetny kostium w pionowe paski już za około 100 złotych. Jeśli natomiast, zamówiłabym trzy takie kostiumy, to zapłacę jedynie za dwa, czyli jakieś 200 złotych. Zapytam swoją przyjaciółkę, która też nosi większy rozmiar, czy chciałaby zamówić wraz ze mną. Jeśli się zdecyduje to będzie to naprawdę doskonały zakup dla dwóch stron. Kiedy patrzyłam na dostępną ofertę w sklepach stacjonarnych, byłam zaskoczona wysokimi cenami strojów kąpielowych. Nie mówię tutaj wcale o ofercie markowych sklepów, ale zwykłych sieciówek w galeriach handlowych. Prosty, niezbyt atrakcyjny i do tego bez wzoru kostium kąpielowy kosztuje około 230 złotych w bardzo popularnym sklepie odzieżowym. To niesłychanie duża różnica w cenie, a także w jakości. Ja preferuję ubrania z bawełny, bo wtedy moja skóra może oddychać. Ponadto, jestem uczulona na wiskozę i syntetyczne materiały. Przy ojej tuszy, bardzo szybko się też pocę, dlatego najbardziej wskazana jest dla mnie właśnie bawełna. 

Cieszę się, że w tym sezonie najmodniejsze są stroje kąpielowe jednoczęściowe. Bardzo dużo kobiet ma problem z nadwagą, a taki model kostiumu jest najlepszym dla nich rozwiązaniem. Chciałabym w przyszłości trochę schudnąć, ale z wiekiem staje się to coraz trudniejsze. Zauważyłam też, iż z każdym rokiem, zaczynam bardziej akceptować siebie, a co za tym idzie – swoje ciało. Uważam też, że bardzo istotny jest odpowiednio dopasowany strój kąpielowy.