Jakiś czas temu poślubiłam bardzo bogatego mężczyznę. Artur prowadził firmę, którą odziedziczył po rodzicach. Firma ta była znana nie tylko w kraju ale także za granicą. Z Arturem poznałam się jeszcze w liceum. Od zawsze było widać, że do siebie pasujemy i pewnie coś z tego będzie. Pomimo tego, że Artur pochodził z bogatej rodziny był bardzo ułożonym chłopakiem. Nie chwalił się, że ma dużo pieniędzy, był uczciwy i wesoły. Moim rodzicom od razu się spodobał i wszyscy nam kibicowali.

Wyszłam za mąż za producenta okien i drzwi

producent okien i drzwi drewnianychKiedy wzięliśmy ze sobą ślub moja rodzina była bardzo zadowolona produkcyjną. Zatrudniał dużo pracowników. Miał sporo zleceń nie tylko z kraju ale także z zagranicy. Męża firma produkowała dobrej jakości okna i drzwi drewniane. Jako producent okien i drzwi drewnianych był znanym i cenionym przedsiębiorcą. Artur współpracował z wieloma firmami a także kontrahentami. Swoje okna i drzwi sprzedawał klientom indywidualnym ale także firmom budującym hotele, pensjonaty, bloki, wieżowce czy apartamenty. Artur starał się zdobywać nowe zlecenia nie tylko w kraju ale także za granicą. W tym pomagałam mu ja. Bardzo dobrze znałam język angielski i niemiecki. Moi rodzice inwestowali sporo pieniędzy w nas czyli mnie i siostrę i dzięki temu nie miałyśmy problemów żeby znaleźć pracę. W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego czy niemieckiego to podstawa. Wiedziałam, że okna i drzwi drewniane, które są produkowane przez firmę Artura są dobrej jakości i będą służyły klientom wiele lat. Mąż w swojej ofercie miał produkty tańsze i droższe. Każdy klient znalazł w katalogu coś dla siebie. Okna były bardzo solidne i energooszczędne tak samo jak drzwi zewnętrzne czy wewnętrzne. Jako producent okien i drzwi drewnianych starał się dbać o każdego klienta. Wiedział, że towary wyprodukowane muszą być porządne. Najlepiej jakby nie było żadnych reklamacji. Konkurencja w tej branży była spora ale Artur dobrze sobie radził z konkurencją. Najważniejsze, że udało im się podpić także rynek zagraniczny. Wiele osób wspominało, że nasze krajowe produkty są lepszej jakości. To dodawało im jeszcze większej motywacji do działania i zdobywania nowych kontraktów. 

Cieszę się, że nasz firma tak dobrze sobie radziła na rynku. Również budując nasz wymarzony dom skorzystaliśmy z naszych produktów. Oczywiście mieliśmy okazję zakupić je w konkurencyjnych cenach. Zawsze staramy się zapewnić dobre zniżki dla naszych znajomych czy członków rodziny. Jako, że sama je przetestowałam. Mogę je śmiało dalej polecać. Okna i drzwi nie dość, że pięknie się prezentowały to były porządnie wykonane

Kategorie: Remonty