Karpacz jest miejscem, w którym poznałem moja miłość życia. Byłem tutaj kiedyś na wycieczce z rodzicami, jednak nie zawsze z nimi chodziłem po pobliskich górach. Podczas szlaku na Śnieżkę poznałem moja przyszłą żonę, która pochodziła też z tego miasta, co ja. Od tego czasu byliśmy całkowicie nierozłączni. Kiedy wzięliśmy ślub postanowiłem zabrać ja na wycieczkę do Karpacza robiąc jej przy tym niespodziankę. Była bardzo zadowolona.

Piękny Karpacz i wspaniale urządzony apartament

apartamenty karpaczMoja nowo upieczona żona bardzo cieszyła się z tego, że zabrałem ją właśnie tam, do Karpacza w nasze piękne miejsce. Chciałem spędzić tutaj z nią całe dwa tygodnie, więc wybrałem najlepszy z możliwych apartamentów. Stosunkowo nie był on drogi, chociaż w takim momencie życiowym, jakim jest podróż poślubna pieniądze nie grają dla nas roli. W każdym bądź razie piękno tutejszej przyrody, a także luksusowy nocleg sprawiły, że czuliśmy się tutaj całkowicie beztrosko. Sam apartament składał się z dwóch pomieszczeń. Była więc tutaj pięknie urządzona sypialnia oraz pokój dzienny z aneksem. Oprócz tego była tu oczywiście łazienka. W apartamencie w Karpaczu było bardzo wygodne łóżko z białą pościelą. Idealnie pasowało do nowocześnie urządzonej sypialni, której ściany były w kolorze szarym, natomiast zasłony były czarne. Dodatkiem były różowe elementy. W takich warunkach można było spędzić uroczą noc poślubną. Aneks kuchenny był w pełni wyposażony. Jeśli mielibyśmy ochotę, to moglibyśmy sobie tutaj coś ugotować lub upiec bo sprzęt był doskonały, jednakże my woleliśmy nie tracić czasu na gotowanie, a przy apartamencie w Karpaczu znajdowała się pyszna restauracja. Zastanawiałem się czy wszystkie apartamenty Karpacz są tak dobre jak ten. Sądząc po ym, jakie wokół są domy i śliczne miejsca sądzę, że tak, jednak nie żałowałem wyboru. Moja żona również była bardzo zadowolona. Najlepsze było to, że kelner mógł nam przynieść śniadanie do łóżka. A zanim rozpoczęliśmy nasz miesiąc miodowy, to czekała na nas w sypialni szampan. Smakował wybornie.

Karpacz zawsze dla mnie i dla mojej żonki będzie miejscem spełnienia naszej miłości. Chociaż noc poślubną i podróż poślubną ma się tylko raz w życiu, to jednak nie mam zamiaru żałować jej romantyzmu. Wiem o tym, że jeszcze kiedyś wrócimy do tego apartamentu i będziemy mogli się cieszyć sobą, jak zawsze. Piękny widok na Karkonosze sprawi, że nabierzemy chęci do górskich wędrówek. wiem o tym, że w tym miejscu byliśmy i zawsze będziemy bardzo szczęśliwi teraz jako mąż i żona.